1. Μαζί με την απόφραξη μπορούμε να κάνουμε και απολύμανση?
Βεβαίως. Το αποχετευτικό σύστημα είναι ένα σημείο που ευνοεί την ανάπτυξη μικροβίων και παρασίτων όπως οι κατσαρίδες και τα ποντίκια.
Σε χώρους που κυκλοφορούν μικρά παιδιά, αλλά και σε χώρους που σχετίζονται με τη υγεία όπως τα νοσοκομεία η απολύμανση είναι απαραίτητη γιατί οι διατάξει υγιεινής είναι πολύ αυστηρές.
Το ίδιο ισχύει και στην περίπτωση υπερχείλισης φρεατίων όπου μετά το στέγνωμα των νερών θα παραμείνουν παθογόνοι μικροοργανισμοί στις επιφάνειες με κίνδυνο ανάπτυξης ασθενειών.
2. Μπορείτε να με εξυπηρετήσετε και το Σαββατοκύριακο?
Τα εξοπλισμένα φορτηγά μας είναι διαθέσιμα όλο το 24ωρο καθημερινά.
Ερχόμαστε στο χώρο σας ανά πάσα στιγμή και φροντίζουμε να δουλεύουμε πάντα αποτελεσματικά και γρήγορα, αφήνοντας το χώρο σας καθαρό μετά την επίσκεψή μας.
Τα νεα απο το ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ από την Α&Β ΠΕΙΡΑΙΑ και τον ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ , στα https://peiraiotika.gr/
Διάβασε όλες τις ειδήσεις μας στο Google
Κάνε like στη σελίδα μας στο Facebook
Κάνε εγγραφή στο κανάλι μας στο Youtube
Προσοχή! Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του μόνο αν αναφέρεται ως πηγή τα https://peiraiotika.gr/ με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.