Αναλυτικά το πρόγραμμα του 5ου ομίλου Γ Εθνικης

5

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος  στον 5ο όμιλο που μετέχουν οι ομάδες του Πειραιά είναι το εξής:


1η αγωνιστική 14η


Ατρόμητος Πειραιά – Κερατσίνι


ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας


Εθνικός Πειραιώς – Προοδευτική


Ιωνικός – ΣΥΝΚΑ


Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας


Παλαιόχωρα – ΠΟΑ


Ρεπό: Αμπελακιακός



2η αγωνιστική 15η


Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά


Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης


Γιούχτας – Ιωνικός


Προοδευτική – Επισκοπή


ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα


ΟΦΙ – ΠΟΑ


Ρεπό: Εθνικός



3η αγωνιστική 16η


Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης


Εθνικός – Αμπελακιακός


Ιωνικός – Κερατσίνι


Παλαιόχωρα – Γιούχτας


ΠΟΑ – Προοδευτική


ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ


Ρεπό: Επισκοπή



4η αγωνιστική 17η


Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά


ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός


Αμπελακιακός – Επισκοπή


Κερατσίνι – Παλαιόχωρα


Γιούχτας – ΟΦΙ


Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ


Ρεπό: ΠΟΑ



5η αγωνιστική 18η


Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός


Επισκοπή – Εθνικός


Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης


ΠΟΑ – Αμπελακιακός


ΟΦΙ – Κερατσίνι


Προοδευτική – Γιούχτας


Ρεπό: ΣΥΝΚΑ



6η αγωνιστική 19η


Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά


Ιωνικός – Παλαιόχωρα


Εθνικός – ΠΟΑ


ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ


Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ


Κερατσίνι – Προοδευτική


Ρεπό: Γιούχτας



7η αγωνιστική 20ή


Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα


ΠΟΑ – Επισκοπή


ΟΦΙ – Ιωνικός


ΣΥΝΚΑ – Εθνικός


Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης


Γιούχτας – Αμπελακιακός


Ρεπό: Κερατσίνι



8η αγωνιστική 21η


ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά


Παλαιόχωρα – ΟΦΙ


Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ


Ιωνικός – Προοδευτική


Εθνικός – Γιούχτας


Αμπελακιακός – Κερατσίνι


Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης



9η αγωνιστική 22η


Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ


ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ


Προοδευτική – Παλαιόχωρα


Γιούχτας – Επισκοπή


Κερατσίνι – Εθνικός


ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός


Ρεπό: Ιωνικός



10η αγωνιστική 23η


ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά


ΟΦΙ – Προοδευτική


ΠΟΑ – Γιούχτας


Επισκοπή – Κερατσίνι


Ιωνικός – Αμπελακιακός


Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης


Ρεπό: Παλαιόχωρα



11η αγωνιστική 24η


Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική


Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ


Κερατσίνι – ΠΟΑ


Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα


ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή


Ιωνικός – Εθνικός


Ρεπό: ΟΦΙ



12η αγωνιστική 25η


Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά


ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι


ΟΦΙ– Αμπελακιακός


ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης


Παλαιόχωρα – Εθνικός


Επισκοπή – Ιωνικός


Ρεπό: Προοδευτική



13η αγωνιστική 26η


Κερατσίνι – Γιούχτας


Αμπελακιακός – Προοδευτική


ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ


Εθνικός – ΟΦΙ


Ιωνικός – ΠΟΑ


Παλαιόχωρα – Επισκοπή


Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

Διαβάστε την συνέχεια εδώ

Αν σας άρεσε το άρθρο μην ξεχάσετε να κάνετε Like & Κοινοποίηση το άρθρο, είναι απαραίτητο για εμάς !!! Σας ευχαριστούμε πολύ!