ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ LIVE STREAMING: Δείτε ζωντανά την πρώτη μάχη του Θρύλου στην Ευρώπη!

Απόψε ο πρώτος αγώνας του Θρύλου στην Τσεχία με την  Βικτόρια Πλζεν για τον 2ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.Ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα του Ολυμπιακού. Ισχύει ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Παράταση και, εφόσον χρειαστεί, πέναλτι σε περίπτωση που οι αντίπαλοι δεν λύσουν τις διαφορές τους έπειτα από 180 λεπτά.

Οι Τσέχοι αποτελούν το πρώτο εμπόδιο στη φετινή προσπάθεια της ομάδας του Πέδρο Μαρτίνς, όμως σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν φόβητρο για τους «ερυθρόλευκους».

Το παιχνίδι ξεκινάει στις 20:00 και το μεταδίδουν και ξένα τηλεοπτικά κανάλια που έχουν αγοράσει τα δικαιώματα και έτσι όσοι από εσάς βρίσκεστε στο εξωτερικό θα μπορέσετε να δείτε το παιχνίδι δορυφορικά από τα ξένα τηλεοπτικά κανάλια.

Αν όμως στην χώρα που βρίσκεστε δεν υπάρχει η δυνατότητα, τότε μπορείτε να δείτε το παιχνίδι μέσα από το internet και φυσικά μέσα από συνεργασίες εταιριών που έχουν τα δικαιώματα του αγώνα…