Μαρτίνς: «Ήμασταν καλοί στο πρώτο ημίχρονο, θα είμαστε έτοιμοι για τις 20 Ιουλίου»

Για κούραση των παικτών του κατά τη διάρκεια του δεύτερου ημιχρόνου μίλησε ο τεχνικός των “ερυθρολεύκων”, ο οποίος τόνισε πως η ομάδα πρέπει να είναι έτοιμοι για τα παιχνίδια με τη Μακάμπι Χάιφα.

Ο Ολυμπιακός δεν πραγματοποίησε ιδανική αρχή στις φιλικές του αναμετρήσεις επί αυστριακού εδάφους και γνώρισε την ήττα από τη Ριντ με 2-0.

Μετά τη λήξη του αγώνα, ο τεχνικός των “ερυθρολεύκων”, Πέδρο Μαρτίνς, μίλησε για την ήττα της ομάδας του, αναφέροντας πως υπήρχε κούραση στους παίκτες του στο δεύτερο μέρος του ματς.