Έμειναν στον μηδέν Αήττητος Σπάτων και Πανναξιακός.

Στο 0-0 έμειναν Αήττητος Σπατών και Πανναξιακός για τον 6ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

To φιλμ του αγώνα:

3′ Γκαβασιάδης αουτ άουτ από καλή θέση,
20′ Ασλάνι δυνατό σουτ από πλάγια θέση στην γωνία της μεγάλης περιοχής ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια,
40′ πάσα του Γκαβασιαδη μέσα στην μικρή περιοχή στον Παπανικολάου, καθυστέρησε δευτερόλεπτα και έκοψε σε κόρνερ ο Κωστόπουλος,
45′ τρείς παίκτες του Αήττητου μέσα στην μικρή περιοχή και κατάφεραν να χάσουν το γκολ της,
51′ από λάθος της άμυνας του Πανναξιακού ο Γκαβασιάδης κλέβει την μπάλα μπαίνει στην περιοχή αλλά το πλασέ στο τετ α τετ με τον Παπαδόπουλο έστειλε την μπάλα στα χέρια του,
60′ ο Ασλάνι κάνει φανταστικό μπάσιμο απο αριστερά μπαίνει περιοχή, βγάζει πάσα στον Γκαβασιάδη αλλά ο τελευταίος έχασε το κοντρόλ και η μπάλα έφυγε κόρνερ, ο χορός των ευκαιριών έκλεισε με τον Παπανικολάου στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων.
Από πλευράς Πανναξιακού ο Σεμέ στο 8′ σουτάρει άουτ, στο 50′ ο Ζανεράλι σουτ ελάχιστα άουτ.

Αήττητος Σπάτων (Ευάγγελος Τσιώλης): Παναγόπουλος, Ροδής (56′ Ιωαννίδης), Ασλάνι (83′ Χιλάϊ), Νομικός, Μεγαλοοικονόμου, Στυλιανόπουλος, Δαχτυλίδης, Ντουσάϊ( 83′ Σπίντζος), Γκαβασιάδης ( 60′ Σερέπας), Πλαβούκος, Παπανικολάου.

ΑΟ Πανναξιακός ( Γεώργιος Προμπονάς): Παπαδόπουλος, Ανευλαβής, Γκούφας (37′ λτ Πρεβόλης), Κωστόπουλος, Ζαχαριουδάκης, Κύρτσος, Σέμε, Μαναριώτης, Κούτρος ( (28′ λ.τ. Πλαστουργός, 77′ Κόντης),Ζανελάρι (77′ Βαρθακοκοίλης), Τσουρής.