Δίχως να ιδρώσει ο Καραβάς κέρδισε 4-0 τον Δία Κορυδαλλού

Η ομάδα του ΑΟ Καραβά συνεχίζει την εντυπωσιακή της πορεία στο πρωτάθλημα, καθώς δεν αντιμετώπισε προβλήματα στην εκτός έδρας αναμέτρησή της με τον Δία στον Κορυδαλλό, κερδίζοντας με σκορ 4-0.

Οι ποδοσφαιριστές του Μαργαρίτη Χατζηαλέξη επέδειξαν υψηλό επίπεδο απόδοσης και αποφασιστικότητα στο γήπεδο, με αποτέλεσμα να σκοράρουν τέσσερις φορές και να διατηρήσουν την πρωτοπορία στο πρωτάθλημα.

Οι σκόρερ για τον ΑΟ Καραβά ήταν οι Ηλιάδης, με δύο γκολ στο 19ο και 77ο λεπτό, καθώς επίσης ο Δανασής στο 10ο και 85ο λεπτό, καθιστώντας το τελικό αποτέλεσμα 4-0 υπέρ της ομάδας του.

Ο διαιτητής του αγώνα, κ. Αλατσάκης, διαχείρισε το ματς με ακρίβεια και αντικειμενικότητα, εξασφαλίζοντας έτσι την ομαλή διεξαγωγή του.

Δίας Κορυδαλλού: Κατσικούρης, Υφαντίδης, Σεραφειμίδης, Πηλίδης, Μπουρογιαννόπουλος Σ., Πούλιας(71′ Ζαχαριάδης), Κατσικούρης Ν.(63′ Σκούταρης), Καριντζαϊδης(86′ Ρίζος), Αϊβατίδης(46′ Περδίκης), Φύτρος, Μπενέτος(86′ Μακρής).

ΑΟ Καραβάς: Μπαντίκος, Γκούμας(68′ Σιδηρόπουλος), Ιωακειμίδης(60′ Κωστόπουλος), Παπαγγελής, Τηλιγάδας(60′ Πηγουνάκης), Παυλίδης, Επιτροπάκης(68′ Αναγνώστου), Παπανικολάου, Αγγελόπουλος, Ηλιάδης, Ζώτο(7′ Δανασής).